Noklus sender ut kvalitetskontroller til sine deltakere for de analysene deltaker er påmeldt. De fleste kontrollene lages på Noklus sitt hovedkontor i Bergen, og ved de største utsendelsene sender vi opp mot 3000 konvolutter av gårde til dere deltakere.
Utsendelsesplan på "Min side"
I utsendelsesplanen på "Min side" ligger kun datoene for de kontrollene dere er påmeldt. Oversiktlig og greit!
Alle deltakere i Noklus har tilgang til å logge inn på "Min side". Der kan dere gå inn på menyknappen Nokluskontroller og videre til Nokluskontroller, Utsendelsesplan.


Oversikt over alle utsendelsene finnes på hjemmesiden
Dersom dere vil se oversikten over alle kontrollene vi sender ut, kan dere trykke på Utsendelsesplan eksterne kontroller fra startsiden på hjemmesiden vår - i menyen for Helsepersonell utenfor sykehus.
Her er direktelenke til planen - Utsendelsesplan høsten 2025
Fri fra pakkingen
Kanskje får dere anledning til å planlegge for høstens utsendelser, kanskje ikke. Men vi ved hovedkontoret til Noklus i Bergen, tar en velfortjent pause fra pakkingen av kontroller. Men vi gleder oss til å sette i gang igjen til høsten altså.
God sommer!